0
0
0
Только что заказали ↓↓↓✅

Паркет Brandwood Гевея NATUR Лак 15х90х500-1000 мм (NATURHEVEA P)

Нет в наличии
Отзывы:
(0)
  • Производитель: Brandwood
  • Модель NATURHEVEA P
  • Артикул: 12-38-20
  • Наличие: Нет в наличии
Цена: 1 800.00 грн.
Нашли дешевле?
з ПДВ: 1 800.00 грн.
Замер

► Самостоятельный замер (инструкция) ⇄ ► Выезд замерщика 300-400грн.

Доставка

► Самовывоз с нашего салона ⇄ ► Доставка по Киеву (до подъезда) 450грн.⇄ ► Отправка Новой почтой, или Delivery

Монтаж

Самостоятельный монтаж (инструкция) ⇄ ► Монтаж под ключ 1300грн. ⇄ ► Врезка технических отверстий 350грн.

Оплата / Возврат товара

► Наличными ⇄ ► Visa, MasterCard ⇄ ► Приват24

Гарантия

► от 6 до 36 мес. от производителя ⇄ ► 1 год На монтаж

Довжина: палубний набір 500-1000 мм.  

Гевея - вічнозелене дерево з білуватою корою, що досягає 20-30 м висоти при товщині стовбура 0,3-0,5 м. Гевея широко поширена в Південно-Східній Азії і в невеликих розмірах - в Південній, Центральній Америці та тропічній Африці.

Відмінною рисою деревини гевеї є її міцність і вологостійкість. Щільна текстура перешкоджає проникненню вологи всередину, ніж ускладнює роботу при склеюванні, але так само вона перешкоджає всмоктуванню сторонніх запахів. Однак за гарний малюнок, химерне поєднання кольору в деревині і досить швидке зростання дерев це дерево дуже люблять в меблевій і паркетної промисловості.

Колір деревини гевеї варіюється від світло-рожевого до червоного, дуже близького за структурою і кольором до деревини махагона. При тангенціальному розпилі на зрізі видно візерунок, який виглядає рисками різної довжини: від 1 до 15 см. У дерев, які ростуть у вузькому екваторіальному поясі, природний візерунок слабо виражений. Це пов'язано з тим, що умови, в яких росте дерево, не змінюються протягом року, тому річні гольця не утворюються.

По міцності деревини гевея може посперечатися з європейськими дубом. Завдяки високому вмісту каучуку, вона не схильна до гниття, проникненню бактерій, що викликають цвіль. Так само паркетна дошка з гевеї підійде людям, що страждають на алергію, так як вона не викликає ніяких алергічних реакцій.

Завдяки тому, що дошка з гевеї стійка до горизонтального стирання, вона часто використовується в якості підлогового покриття в гімнастичних і спортивних залах. За такого рівня стирання з нею може зрівнятися тільки бук.

Паркет, Brandwood, Паркет Brandwood Гевея NATUR Лак 15х90х500-1000 мм (NATURHEVEA P)Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.

Вопросы (0)

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.

Паркет Brandwood Гевея NATUR Лак 15х90х500-1000 мм (NATURHEVEA P) на сайте дверей homedoors.com.ua. Если нужно подобрать Паркет или другие ручки или замки не выходя из дома, обратитесь к нам виртуальный магазин Homedoors. Чтобы легко было подобрать Паркет при помощи удобной навигации. Введите: Brandwood и перед вами появится все Паркет Brandwood. У нас самая простая и удобная система подбора товаров. В качестве товаров можно быть уверенными. Комплектующие, которые можно купить у нас, выпускают известные производители, например Brandwood. Из ассортимента подберите Паркет с выгодами для бюджета? Появившиеся при подборе Паркет Brandwood Гевея NATUR Лак 15х90х500-1000 мм (NATURHEVEA P) вопросы можно уточнить у наших специалистов. Транспортируем продукцию в Днепре своевременно.