0
0
0
Только что заказали ↓↓↓✅

Паркет Brandwood Палисандр JAWA TIMOR Лак 18х120х450-1200 мм Коричневий (JAWA P)

Нет в наличии
Отзывы:
(0)
  • Производитель: Brandwood
  • Модель JAWA P
  • Артикул: 12-38-33
  • Наличие: Нет в наличии
Цена: 9 200.00 грн.
Нашли дешевле?
з ПДВ: 9 200.00 грн.
Замер

► Самостоятельный замер (инструкция) ⇄ ► Выезд замерщика 300-400грн.

Доставка

► Самовывоз с нашего салона ⇄ ► Доставка по Киеву (до подъезда) 450грн.⇄ ► Отправка Новой почтой, или Delivery

Монтаж

Самостоятельный монтаж (инструкция) ⇄ ► Монтаж под ключ 1300грн. ⇄ ► Врезка технических отверстий 350грн.

Оплата / Возврат товара

► Наличными ⇄ ► Visa, MasterCard ⇄ ► Приват24

Гарантия

► от 6 до 36 мес. от производителя ⇄ ► 1 год На монтаж

Довжина: палубний набір 450-1200 мм.

Палісандр - порода дерева з величезною кількістю видів. Завдяки такому видовою різноманітністю з палісандра отримують дошки самого різного кольору і текстури, але з однаковими характеристиками.

Основний колірний діапазон паркетної дошки з палісандра від рожевого або світло-коричневого до цегляно-червоного або шоколадного. Структура палісандра щільна, а по твердості вона в два рази перевершує дубові дошки. Так як заболонь палісандра нестійка і суттєво відрізняється за щільністю від центральної частини дерева, для виробництва паркетної дошки використовується ядерна деревина, яка нерідко має фіолетовий відтінок з більш світлими поздовжніми прожилками.

Відмінною особливістю паркетної дошки з палісандра є різноманіття малюнків і візерунків. На зрізі видно виходи численних пор (каналів) у вигляді дрібних чорних крапок або рисок. В основному текстура деревини дрібно зерниста. Палісандр також має високу твердість і міцністю, але при цьому добре піддається механічній обробці, шліфування та полірування.

Палісандрове підлогу можна покривати як маслом, так і лаком. Під маслом підлогове покриття набуває деяку «задимленість» малюнка, а лакове покриття, навпаки, підкреслює кожну рисочку дошки, роблячи підлогу максимально яскравим і живим.

Палісандр краще всіх дерев протистоїть термітів, і абсолютно не схильний до дії будь-яких грибків і бактерій.

 Щільність: до 1000 кг / м3 (висока)

Паркет, Brandwood, Паркет Brandwood Палисандр JAWA TIMOR Лак 18х120х450-1200 мм Коричневий (JAWA P)Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.

Вопросы (0)

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.

Паркет Brandwood Палисандр JAWA TIMOR Лак 18х120х450-1200 мм Коричневий (JAWA P) на лучшем сайте homedoors.com.ua. Если нужно купить Паркет а также другие напольные покрытия не поднимайтесь с дивана, посетите наш электронный магазин Homedoors. Чтобы легче было подобрать Паркет воспользуйтесь фильтрами. Введите: Brandwood и перед вами будут все Паркет Brandwood. У нас простая система подбора дверей. В качестве товаров никаких сомнений быть не может. Все комплектующие, которые есть у нас, разработаны известными компаниями, например Brandwood. Из каталога выберите Паркет выгодно? Возникшие при покупке Паркет Brandwood Палисандр JAWA TIMOR Лак 18х120х450-1200 мм Коричневий (JAWA P) вопросы можно прояснить у наших специалистов. Продукцию получите в Днепродзержинске в сжатые сроки.