0
0
0

Переваги дверей із МДФ

Переваги дверей із МДФ

Чому варто звернути увагу на міжкімнатні двері із МДФ

Міжкімнатні двері із МДФ роблять із дрібнодисперсної деревної стружки, яку стискають за високої температури. Для цілісності додають карбамідні смоли та меламін. В результаті виходить твердий матеріал, який витримує механічну дію, вологу, перепади температур. МДФ плити відрізняються середньою щільністю, на відміну від легшого ДСП. У виробництві виключено використання токсичних клеїв. На підтвердження вся продукція має відповідні сертифікати якості. За рахунок властивостей матеріалу забезпечується велика кількість переваг, які роблять ці дверні полотна одними з найпопулярніших серед покупців.

Міжкімнатні двері із МДФ купити HOMEDOORS


7 плюсів дверей із МДФ

  1. Плити МДФ дозволяють створювати велику різноманітність дизайнів, отримати моделі, які гармонійно виглядають у всіх сучасних стилях.
  2. Міжкімнатні двері із МДФ утримують тепло всередині приміщення та не пропускають сторонні звуки.
  3. Усередині плит не накопичується волога, тому вони не набухають і не зсихаються з часом. Також виключено гниття.
  4. Двері з МДФ несприйнятливі до перепадів температур та помірної механічної дії.
  5. Низька вартість проти масивом дерева забезпечується більш доступними матеріалами для виробництва, у своїй якість готової продукції не поступається дерев'яним моделям.
  6. Плити МДФ важать у кілька разів менше, ніж натуральне дерево, тому спрощується монтаж. Є можливість зробити тонкі двері для невеликих дверних отворів.
  7. Оздоблення ПВХ плівкою, шпоном, емаллю покращує стійкість до вологи та дозволяє вибрати будь-який потрібний відтінок залежно від оформлення приміщення.

Купити у Києві двері зі МДФ у каталозі HOMEDOORS


Які бувають міжкімнатні двері із МДФ?

Залежно від типу конструкції поділяють щитові та фільончасті моделі. Щитові двері - це незбиране полотно, яке може мати вставки зі скла. Конструкція складається з каркасу, внутрішнього наповнення та обшивки. Для виготовлення каркаса використовується цільний брус, якого кріплять два листи МДФ. Як внутрішній наповнення застосовують картон. Найдорожчі моделі мають усередині плити. Фільончасті двері складаються з каркаса, вставок бруса розташованих вертикально та горизонтально, обшивки та фільонок. Каркас виготовлений із клеєного бруса, до якого прикріплені МДФ плити. У осередках стільникового заповнювача МДФ чи скло.

Для обробки МДФ плит використовують натуральний шпон із цінних порід дерева. Тонкий лист натуральної деревини приклеюють до МДФ плити під тиском, щоб забезпечити міцність. Більш доступний варіант - еко-шпон, який одержують зрізанням та склеюванням найтонших листів натуральної деревини. Найбільш практичний і доступний за ціною варіант – ПВХ плівка. Її роблять із полівінілхлориду і наносять під дією високої температури та тиску. Ще один спосіб обробки – емаль. Фарбування дозволяє отримати будь-який колір.

Всі зазначені варіанти обробки покращують експлуатаційні властивості самої плити, запобігають негативній дії підвищеної вологості. Завдяки цьому встановлювати її можна навіть у приміщеннях, де підвищено показник вологи. Плита не набухає, не змінює щільності при підвищенні температури. На поверхні дверей не розжарюється бруд, а для утримання чистоти досить періодично протирати.

Підібрати двері зі МДФ ви можете у нашому інтернет магазині HOMEDOORS. У каталозі представлені сотні варіантів від українських та європейських виробників. На окремі моделі надаються знижки. Також у нас ви отримуєте безкоштовні виміри, доставку та встановлення зі знижкою.

Двері з МДФ, міжкімнатні двері МДФ, МДФ двері

Коментарі
Схожі статті
05.12.2022
Реставрація ⬤ ремонт дверей
Реставрація ⬤ ремонт дверей
Скільки коштує реставрація міжкімнатних дверей? Як реанімувати старі міжкімнатні двері? Скільки коштує пофарбувати двері? Чи можна відреставрувати міжкімнатні двері? У цій статті ми розповімо, які види реставрацій можуть застосовуватися до міжкім..