0
0
0

Які існують стилі міжкімнатних дверей

Категорії Блогу
Только что заказали ↓↓↓✅

Стилі міжкімнатних дверей

Гармонія в будинку залежить від його оформлення. Дизайнери радять вибрати єдиний стиль інтер'єру і підібрати відповідно до нього всі елементи обстановки, від обробки до меблів.
Міжкімнатні двері відіграють в цьому ансамблі не останню роль. Вони здатні зібрати окремі кімнати в єдину композицію, якщо правильно вибрати моделі.
Нижче ми розглянемо різноманітні стилі міжкімнатних дверей і виділимо їх характерні риси.

Класика

Витоки класичного стилю відносяться до 18 століття. Він зародився в Європі, коли химерність бароко і рококо вже приїлася власникам розкішних замків. Стиль розвивався під впливом античної культури і італійської архітектури, взявши за основу закони раціоналізму. Для нього характерна чіткість форм, монументальність, чисті благородні тони і відсутність яскравого декору.
Міжкімнатні двері в класичному стилі - безперечні лідери ринку завдяки елегантному нестаріючий дизайну. Вони не втрачають актуальності, хоча назвати їх універсальними складно. Класика підходить для багатьох інтер'єрних стилів (бароко, модерн, прованс, Шеббі-шик, колоніальний), але її було впишеш в лофт або індустріальну стилістику.

Основні риси


    Лаконічне оформлення із суворим декором.
    Чіткі правильні лінії і нехитрі форми.
    Елементи розташовуються симетрично.
    Переважають спокійні відтінки, вітаються натуральні фактури дерева.
    Полотно зазвичай однотонне, без орнаментів і принтів.

Лиштви з рельєфними вертикальними лініями імітують класичні колони, а прямокутна об'ємна панель прикрашає просту конструкцію дверного полотна.
Оригінальне поєднання фактури натурального дерева з матовим склом стало гармонійніше завдяки додаванню різьблення з витонченим симетричним орнаментом. Завитки, що прикрашають матову скляну вставку, перегукуються з округлими обрисами нижньої дверної панелі і витонченій ручкою.
   Класичний стиль міжкімнатних дверей

Неокласика

Ця стилістика в інтер'єрі поєднує респектабельність і монументальність, благородні відтінки і витончений декор, прагматичний, але при цьому елегантний дизайн. Неокласика - сучасна інтерпретація суворої класики, яка набуває нове життя завдяки додаванню кольору і динаміки.
Популярність неокласики пояснюється тим, що вона дарує можливість створити розкішний інтер'єр, гармонійно вписавши в нього сучасну побутову техніку та оздоблювальні матеріали.
Стиль ідеальний для тих, кому в класиці не вистачає теплоти, але декоративність модерну здається надмірною. Дизайн дверей в стилі неокласики - еталон витонченої елегантності без зайвої строгості.

Основні риси


    Для конструкцій використовують натуральні матеріали.
    Декоративні елементи розташовують симетрично.
    У дизайні вітаються чіткі лінії і геометрія.
    Мінімум деталей в оформленні, прагнення до вишуканої простоти.
    Світлі тони переважають.

Неокласичний стиль міжкімнатних дверей
Яскравий приклад чіткої геометрії і лаконічною палітри неокласики. Незважаючи на простий на вигляд дизайн, двері стає центральним елементом інтер'єру завдяки контрастному положенню на тлі більш темних стін. Світла неокласична двері в компанії білих плінтусів стає лейтмотивом інтер'єру, який підкреслює всі елементи білого кольору. Горизонтальні і вертикальні лінії двері повторюють геометрію меблів, але відтінок обраний на тон тепліше, щоб схожість була ненав'язливим.

Сучасний стиль і хай-тек

Незважаючи на ультрасучасність напрямки хай-тек, воно виникло вже понад 70 років тому, в 60-і роки 20 століття. Розквіт припав на 80-і роки, підкресливши перехід в століття роботизації і нових технологій. Сьогодні хай-тек символізує не тільки технологічність, а й престиж - не дарма саме його вибирають для оформлення офісів великих компаній. Родзинка цього стилю - співзвуччя духу часу. Життя стало динамічніше, спостерігається тенденція до спрощення складного. У сучасному інтер'єрі вітається лаконічність і функціональність аж до відмови від будь-якого зайвого декору, який не несе смислового навантаження. Міжкімнатні двері в стилі хай-тек перейняли ці характеристики урбаністичного дизайну.
Сучасний стиль міжкімнатних дверей
Сучасний стиль міжкімнатних дверей

БАЗОВІ РИСИ

    Застосування передових технологічних матеріалів.
    Обмеження в декорі, яке компенсується якістю і фактурністю матеріалів.
    Гладка поверхня дверного полотна.
    Чіткі прямі лінії.
    Переважання холодної палітри і прагнення використовувати більше металізованих, сріблястих тонів.
    Активне використання скла і металу, відмова від дерев'яної фактури.
    Контрастні поєднання в колористиці.
    Сувора і проста по дизайну фурнітура.

Лаконічний дизайн, в якому в ролі декору виступають прості вертикальні і горизонтальні пересічні лінії. Базовий білий колір виглядає яскравіше і динамічніше завдяки стильній вставці з темного скла. Фурнітура того ж відтінку робить вигляд двері ще яскравіше і контрастніше, одночасно створюючи гармонійний ансамбль з графічними настінними полками.

Модерн

Двері в стилі модерн можна назвати антиподом класиці. Саме їх мають на увазі, кажучи про міжкімнатні двері в італійському стилі. Вишукані моделі асоціюються з розкішшю, але при цьому не виглядають по-чудернацьки, як дверні полотна в стилі бароко або ампір. У цю ж групу можна віднести міжкімнатні двері в стилі прованс. Вони мають подібні по дизайну риси, відрізняючись хіба що переважанням пастельних тонів.
Міжкімнатні двері стилю Модерн

БАЗОВІ РИСИ

Застосування передових технологічних матеріалів.
Обмеження в декорі, яке компенсується якістю і фактурністю матеріалів.
Гладка поверхня дверного полотна.
Чіткі прямі лінії.
Переважання холодної палітри і прагнення використовувати більше металізованих, сріблястих тонів.
Активне використання скла і металу, відмова від дерев'яної фактури.
Контрастні поєднання в колористиці.
Сувора і проста по дизайну фурнітура.
Строгий дизайн розбавлений невеликим декоративним елементом, розташованим по лінії золотого перетину.

мінімалізм

Міжкімнатні двері в стилі мінімалізм відповідають загальним правилам інтер'єрного напрямки: відмова від химерного декору і вигнутих ліній. Це найлаконічніші конструкції з підкресленою геометрією. Не можна сказати, що їх дизайн простий і нудний: оригінальність досягається завдяки поєднанню виразних фактур і грамотного використання кольорів.

БАЗОВІ РИСИ


    Відсутність візерунків, орнаментів і принтів.
    Прямі лінії і кути, відмова від плавних переходів і округлих форм.
    Дверне полотно зазвичай плоске, без виступаючих панелей.
    Палітра складається з базових квітів.
    Декор дуже стриманий: в основному, це вставки з інших матеріалів (скло, метал, пластик).

Міжкімнатні двері стилю мінімалізм
Міжкімнатні двері стилю мінімалізм
Оригінальне поєднання холодного деревного відтінку з сірим кольором підкреслено лаконічною чорної вертикальної вставкою. Проста конструкція придбала оригінальність завдяки геометрії дерев'яних панелей.

Вінтаж

Цей напрямок має на увазі тягу до всього старовинного, антикварному. Для оформлення інтер'єру використовуються потерті речі, вицвілі тканини, а в декорі меблів і дверних конструкцій - технології штучного старіння і патинування. Міжкімнатні двері вантажного стилю не обов'язково повинні бути старше вас - багато сучасних моделей можуть легко вписатися в цю категорію.
Основні риси

    Ненав'язливі, спокійні кольори теплої гами.
    Квіткові мотиви в оформленні.
    Стилізація під старовину.
    Химерна фурнітура.

Химерний візерунок на склі відносить нас в епоху романтизму. Даний варіант оформлення скляної вставки додає моделі витонченість і витонченість


Лофт

Міжкімнатні двері в стилі лофт підходять для великих приміщень з високими стелями. Зазвичай такі простору не мають чітко вираженої планування з окремими кімнатами, а дверні конструкції використовуються по мінімуму. Стилістика стримана, лаконічна. Сюди ж можна віднести міжкімнатні двері в скандинавському стилі і напрямку industrial.

Основні риси


    Масивні, великі конструкції.
    Технологічні матеріали з переважанням металу і фактурного дерева.
    Активне застосування яскравих кольорів і контрастних сполучень.
    Груба фурнітура без химерних елементів.
    Вітаються розсувні моделі.
Горище
Двері інтер'єру -горища -стилі підходять для великих кімнат з високими стелями. Зазвичай такі простори не мають чітко вираженого планування з окремими приміщеннями, а дверні конструкції використовуються як мінімум. Стилістика стримується, стислим. Сюди також входять внутрішні двері в скандинавському стилі та напрямку промисловості.
Основні риси

    Масивні, великі конструкції.
    Технічні матеріали з переважанням металу та текстурованої дерева.
    Активне використання яскравих кольорів та контрастних комбінацій.
    Груба фурнітура без складних елементів.
    Ласкаво просимо розсувні моделі.

Внутрішні двері стилю горища
Лаконічний дизайн та сірий - це вражаючий приклад внутрішніх дверей у стилі горища. Прозора вставка скла додає цій моделі оригінальності.